Subscribe to Comments Reloaded - en to be_BY translation catalogue (163 entries)

en: Search
be_BY: Шукаць

en: Your settings have been successfully updated.
be_BY: Вашы налады паспяхова абноўлены.

en: Save Changes
be_BY: Захаваць змены

en: Add New Subscription
be_BY: Дадаць новую падпіску

en: Post:
be_BY: Запіс:

en: Email
be_BY: Эл. адрас

en: Status
be_BY: Статут

en: Active
be_BY: Актыўна

en: Replies only
be_BY: Толькі адказы

en: Ask user to confirm
be_BY: Прасіць подтвреждение ад карыстача

en: Update
be_BY: Абнавіць

en: Subscription added.
be_BY: Падпіска дададзена.

en: Subscriptions updated.
be_BY: Падпіскі абноўлены.

en: Subscription deleted.
be_BY: Падпіска выдалена.

en: Subscriptions deleted:
be_BY: Падпіскі выдалены:

en: Subscriptions suspended:
be_BY: Падпіскі прыпынены:

en: Subscriptions activated:
be_BY: Падпіскі актываваны:

en: Subscriptions updated:
be_BY: Падпіскі абноўлены:

en: &laquo; Previous
be_BY: &laquo; Зваротна

en: Next &raquo;
be_BY: Наперад &raquo;

en: Update Subscription
be_BY: Абнавіць падпіску

en: optional
be_BY: па выбары

en: Please remember: this operation cannot be undone. Are you sure you want to proceed?
be_BY: Увага: гэту аперацыю нельга адмяніць. Вы ўпэўнены, што жадаеце працягнуць?

en: From
be_BY: З

en: To
be_BY: на

en: Keep unchanged
be_BY: Пакінуць без змен

en: Suspended
be_BY: Прыпынена

en: There was an error updating the following fields:
be_BY: Адбылася памылка ў абнаўленні наступных палёў:

en: Enable default checkbox
be_BY: Уключыць стандартнае акенца выбару

en: Yes
be_BY: Так

en: No
be_BY: Не

en: Disable this option if you want to move the subscription checkbox to a different place on your page.
be_BY: Адзначыце гэту опцыю, калі жадаеце змяніць становішча акенца выбару падпіскі на сваёй старонцы.

en: Checked by default
be_BY: Абрана па змаўчанні

en: Decide if the checkbox should be checked by default or not.
be_BY: Ці павінна акенца выбару быць абраным па змаўчанні.

en: Default Checkbox Value
be_BY: Уключыць стандартнае акенца выбару

en: Replies to this comment
be_BY: Адказы на мае каментары

en: Advanced subscription
be_BY: Пашыраная падпіска

en: Allow users to choose from different subscription types (all, replies only).
be_BY: Дазволіць карыстачам выбар з розных тыпаў падпіскі (усё, толькі адказы).

en: Advanced default
be_BY: Абрана па змаўчанні

en: Custom inline style
be_BY: Змяняны стыль inline

en: Custom inline CSS to add to the checkbox.
be_BY: Змяняны Inline CSS для дадання да акенца выбару

en: Custom HTML
be_BY: Уласны HTML

en: Custom HTML code to be used when displaying the checkbox. Allowed tags: [checkbox_field], [checkbox_label]
be_BY: Уласны код HTML для выкарыстання пры адлюстраванні акенца выбару. Дазволеныя тэгі: [checkbox_field], [checkbox_label]

en: Messages for your visitors
be_BY: Паведамленні вашым наведвальнікам

en: Default label
be_BY: Стандартны цэтлік

en: Label associated to the checkbox. Allowed tag: [subscribe_link]
be_BY: Тэкст побач з акенцам выбару. Дазволены тэг: [subscribe_link]

en: Subscribed label
be_BY: Цэтлік аформленай падпіскі

en: Label shown to those who are already subscribed to a post. Allowed tag: [manager_link]
be_BY: Тэкст, бачны якія падпісаліся чытачам. Дазволены тэг: [manager_link]

en: Pending label
be_BY: Цэтлік  "У чаканні"

en: Label shown to those who are already subscribed, but haven't clicked on the confirmation link yet. Allowed tag: [manager_link]
be_BY: Тэкст, бачны чытачам, яшчэ не якія пацвердзілі сваю падпіску. Дазволены тэг: [manager_link]

en: Author label
be_BY: Цэтлік аўтара

en: Label shown to authors (and administrators). Allowed tag: [manager_link]
be_BY: Тэст, бачны аўтарам і адміністратарам. Дазволены тэг: [manager_link]

en: Mass Update Subscriptions
be_BY: Масава абнавіць падпіскі

en: email address
be_BY: Эл. адрас адпраўніка

en: optional - new email address
be_BY: Абнавіць электронны адрас

en: More info
be_BY: Dettagli

en: Post ID
be_BY: ID-нумар запісу

en: Add
be_BY: Дадаць

en: Search subscriptions
be_BY: Шукаць у падпісках

en: Replies
be_BY: Адказы

en: Inactive
be_BY: Актыўна

en: Post (ID)
be_BY: Запіс (ID)

en: Date and Time
be_BY: Дата і час

en: Subscription
be_BY: Падпіскі

en: Edit
be_BY: Рэдагаваць

en: Delete
be_BY: Выдаліць

en: Action:
be_BY: Дзеянне:

en: Delete forever
be_BY: Выдаліць назаўжды

en: Suspend
be_BY: Прыпыніць

en: Activate and set to notify on all comments
be_BY: Уключыць і ўсталяваць на Y

en: Activate and set to notify on replies only
be_BY: Уключыць і ўсталяваць на R

en: Activate
be_BY: Уключыць

en: Update subscriptions
be_BY: Абнавіць падпіскі

en: Sorry, no subscriptions match your search criteria.
be_BY: Выбачыце, ніводная падпіска не адпавядае вашаму пошукаваму запыту.

en: Management URL
be_BY: URL кіраванні

en: Virtual Management Page
be_BY: Віртуальная старонка кіравання

en: Page title
be_BY: Загаловак старонкі

en: Title of the page your visitors will use to manage their subscriptions.
be_BY: Загаловак старонкі, на якой карыстачы будуць рэдагаваць свае падпіскі.

en: The permalink for your management page (something like <code>/manage-subscriptions</code> or <code>/?page_id=345</code>). This page <b>does not</b> actually exist in the system, but its link must follow your permalink structure.
be_BY: Сталая спасылка на вашу старонку кіравання (штосьці накшталт <code>/manage-subscriptions</code> ці <code>/page_id=345</code>). Гэта старонка фактычна <b>не існуе</b> у сістэме, але сталая спасылка на яе павінна адпавядаць вашым усталёўкам сталых спасылак у Wordpress.

en: Warning: it looks like the value you are using may be incompatible with your permalink structure
be_BY: Увага: магчыма, выкарыстоўванае вамі значэнне несумяшчальна з вашай структурай сталых спасылак

en: Custom HEAD meta
be_BY: Уласны HEAD meta-тэг

en: Specify your custom HTML code to be added to the HEAD section of the page. Use <strong>single</strong> quotes for values.
be_BY: Пакажыце свой код HTML для дадання ў HEAD старонкі. Выкарыстоўвайце <strong>адзінарныя</strong> двукоссі для значэнняў.

en: Messages
be_BY: Паведамленні

en: Request link
be_BY: Спасылка на запыт

en: Text shown to those who request to manage their subscriptions.
be_BY: Тэкст, бачны якія зрабілі запыт на кіраванне падпіскамі.

en: Request submitted
be_BY: Запыт адпраўлены

en: Thank you note shown after the request here above has been processed. Allowed tags: [post_title], [post_permalink]
be_BY: Тэкст падзякі, які выводзіцца пасля апрацоўкі зробленага запыту. Дазволены тэгі: [post_title], [post_permalink]

en: Subscribe without commenting
be_BY: Падпіска без каментавання

en: Text shown to those who want to subscribe without commenting. Allowed tags: [post_title], [post_permalink]
be_BY: Тэкст для ахвотнікаў падпісацца без каментавання. Дазволены тэгі: [post_title], [post_permalink]

en: Subscription processed
be_BY: Падпіска аформлена

en: Thank you note shown after the subscription request has been processed (double check-in disabled). Allowed tags: [post_title], [post_permalink]
be_BY: Тэкст падзякі, які выводзіцца пасля апрацоўкі запыту на падпіску (падвойнае пацверджанне адключана). Дазволены тэгі: [post_title], [post_permalink]

en: Subscription processed (DCI)
be_BY: Падпіска аформлена (DCI)

en: Thank you note shown after the subscription request has been processed (double check-in enabled). Allowed tags: [post_title], [post_permalink]
be_BY: Тэкст падзякі, які выводзіцца пасля апрацоўкі запыту на падпіску (падвойнае пацверджанне ўключана). Дазволены тэгі: [post_title], [post_permalink]

en: Authors
be_BY: Аўтары

en: Introductory text for the authors' management page.
be_BY: Уступны тэкст на старонцы кіравання падпіскамі для аўтараў.

en: Users
be_BY: Карыстачы

en: Introductory text for the users' management page.
be_BY: Уступны тэкст на старонцы кіравання падпіскамі для падпісантаў.

en: Sender email address
be_BY: Эл. адрас адпраўніка

en: Email address to use for the "from" field when sending a new notification to the user.
be_BY: Эл. адрас у поле "Ад каго" у новым апавяшчэнні карыстачу.

en: Reply To
be_BY: Толькі адказы

en: Notification subject
be_BY: Тэма ліста з апавяшчэннем

en: Subject of the notification email. Allowed tag: [post_title]
be_BY: Тэма ліста з апавяшчэннем. Дазволены тэг: [post_title]

en: Notification message
be_BY: Тэкст апавяшчэння

en: Double check subject
be_BY: Тэма ліста пра пацверджанне падпіскі

en: Subject of the confirmation email. Allowed tag: [post_title]
be_BY: Тэма ліста пра пацверджанне. Дазволены тэг: [post_title]

en: Double check message
be_BY: Тэкст ліста пра пацверджанне падпіскі

en: Content of the confirmation email. Allowed tags: [post_permalink], [confirm_link], [post_title], [manager_link]
be_BY: Тэкст ліста пра подтвеждении. Дазволеныя тэгі: [post_permalink], [confirm_link], [post_title], [manager_link]

en: Management subject
be_BY: Тэма ліста пра кіраванне падпіскамі

en: Subject of the mail sent to those who request to access their management page. Allowed tag: [blog_name]
be_BY: Тэма ліста падпісанту, які зрабіў запыт на доступ да старонкі кіравання падпіскамі. Дазволены тэг: [blog_name]

en: One Click Unsubscribe
be_BY: Дазволіць адміну падпісвацца

en: Autopurge requests
be_BY: Аўтаматычна выдаляць запыты

en: Delete pending subscriptions (not confirmed) after X days. Zero disables this feature.
be_BY: Выдаляць якія чакаюць пацверджанні (не пацверджаныя) падпіскі праз Х дзён. Нуль адключае гэту функцыю.

en: Enable double check
be_BY: Уключыць падвойнае пацверджанне

en: Send a notification email to confirm the subscription (to avoid addresses misuse).
be_BY: Адпраўляць ліст з просьбай пацвердзіць падпіску (каб пазбегнуць выкарыстанні эл. адрасы без вядзёная ўладальніка)

en: Enable HTML emails
be_BY: Выкарыстоўваць HTML лісты

en: If enabled, will send email messages with content-type = text/html instead of text/plain
be_BY: Пры выбары гэтай функцыі паведамлення будуць адпраўляцца ў фармаце тэкст/html замест звычайнага тэксту

en: Process trackbacks
be_BY: Апрацоўваць трэкбеки

en: Notify users when a new trackback or pingback is added to the discussion.
be_BY: Апавяшчаць падпісантаў пра новыя трэкбеках ці пингбэках да абмеркавання

en: Track all subscriptions
be_BY: Адсачыць усе падпіскі

en: Notify the administrator when users subscribe without commenting.
be_BY: Апавяшчаць адміністратара, калі карыстачы падпісваюцца без каментара.

en: Let the administrator subscribe to comments when logged in.
be_BY: Дазволіць адміну падпісвацца, калі ён аўтарызаваны.

en: BCC admin on Notifications
be_BY: Апавяшчэнні

en: Generate
be_BY: Tasso di rimbalzo

en: Vote and show your appreciation
be_BY: Прагаласуйце і пакажыце сваю ўдзячнасць

en: Tell other people if <strong>Subscribe to Comments Reloaded</strong> works for you and how good it is. <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/subscribe-to-comments-reloaded/">Rate it</a> on its Plugin Directory page.
be_BY: Калі вам падабаецца вам убудова <b>Subscribe to Comments Reloaded</b>, распавядзіце іншым людзям пра яго і пра тое, наколькі ён добры. <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/subscribe-to-comments-reloaded/">Ацэніце</a> яго ў частцы ўбудоў на сайце Wordpress.

en: Language
be_BY: Lingua

en: Title
be_BY: Загаловак

en: Select all
be_BY: Абраць усё

en: Invert selection
be_BY: Абраць зваротнае

en: Replies to my comments
be_BY: Адказы на мае каментары

en: No subscriptions match your search criteria.
be_BY: Ніводная падпіска не адпавядае пошукаваму запыту.

en: Send
be_BY: Адправіць

en: New subscription to
be_BY: Новая падпіска на

en: User:
be_BY: Карыстач:

en: Manage subscriptions
be_BY: Рэдагаваць падпіскі

en: Comment Form
be_BY: Форма каментара

en: Management Page
be_BY: Старонка кіравання

en: Notifications
be_BY: Апавяшчэнні

en: Options
be_BY: Параметры

en: Support
be_BY: Падтрымка

en: Subscriptions
be_BY: Падпіскі

en: Need help on how to use Subscribe to Comments Reloaded? Visit the official
be_BY: Патрэбна дапамога ў использовани убудовы Subscribe to Comments Reloaded? Наведаеце наш афіцыйны

en: support forum
be_BY: форум падтрымкі

en: Feeling generous?
be_BY: Жадаеце выявіць шчодрасць?

en: Donate a few bucks!
be_BY: Ахвяруйце пару баксаў!

en: Settings
be_BY: Scegli ordine

en: Notify me of followup comments via e-mail. You can also <a href='[subscribe_link]'>subscribe</a> without commenting.
be_BY: Атрымліваць новыя каментары па электроннай пошце. Вы можаце <a href='[subscribe_link]'>падпісацца</a> без каментавання.

en: You are subscribed to this post. <a href='[manager_link]'>Manage</a> your subscriptions.
be_BY: Вы падпісаны на гэты артыкул. <a href='[manager_link]'>Рэдагаваць</a> свае падпіскі.

en: Your subscription to this post needs to be confirmed. <a href='[manager_link]'>Manage your subscriptions</a>.
be_BY: Ваша падпіска на гэты артыкул мае патрэбу ў пацверджанні. <a href='[manager_link]'>Рэдагаваць</a> свае падпіскі.

en: You can <a href='[manager_link]'>manage the subscriptions</a> of this post.
be_BY: Вы можаце <a href='[manager_link]'>кіраваць падпіскамі</a> на гэты запіс.

en: To manage your subscriptions, please enter your email address here below. We will send you a message containing the link to access your personal management page.
be_BY: Для кіравання сваімі падпіскамі, калі ласка, увядзіце свой электронны адрас у форму ніжэй. Мы адправім вам паведамленне са спасылкай на вашу персанальную старонку кіравання.

en: Thank you for using our subscription service. Your request has been completed, and you should receive an email with the management link in a few minutes.
be_BY: Дзякуй, што карыстаецеся нашым сэрвісам падпісак. Ваш запыт выкананы. На працягу некалькіх хвілін вы павінны атрымаць ліст са спасылкай на старонку кіравання падпіскамі.

en: You can follow the discussion on <strong>[post_title]</strong> without having to leave a comment. Cool, huh? Just enter your email address in the form here below and you're all set.
be_BY: Вы можаце сачыць за абмеркаваннем артыкула <strong>[post_title]</strong>, не пакідаючы свайго каментара. Выдатна, ці не праўда? Проста ўвядзіце свой электронны адрас у форму ніжэй, і гатова!

en: Thank you for using our subscription service. Your request has been completed. You will receive a notification email every time a new comment to this article is approved and posted by the administrator.
be_BY: Дзякуй, што карыстаецеся нашым сэрвісам падпісак. Ваш запыт выкананы. Вы будзеце атрымліваць апавяшчэнні кожных разоў, як новы каментар да гэты артыкулу будзе ўхвалены і апублікаваны адміністратарам сайта.

en: Thank you for using our subscription service. In order to confirm your request, please check your email for the verification message and follow the instructions.
be_BY: Дзякуй, што карыстаецеся нашым сэрвісам падпісак. Каб пацвердзіць свой запыт, калі ласка, праверце сваю пошту і вынікайце інструкцыям у лісце пра пацверджанне.

en: In order to cancel or suspend one or more notifications, select the corresponding checkbox(es) and click on the button at the end of the list.
be_BY: Каб адмяніць ці прыпыніць адно ці больш апавяшчэнняў, пстрыкніце ў адпаведным акенцы выбару і націсніце на кнопку ў канцы спісу.

en: In order to cancel or suspend one or more notifications, select the corresponding checkbox(es) and click on the button at the end of the list. You are currently subscribed to:
be_BY: Каб адмяніць ці прыпыніць адно ці больш апавяшчэнняў, пстрыкніце ў адпаведным акенцы выбару і націсніце на кнопку ў канцы спісу. На дадзены момант вы падпісаны на:

en: There is a new comment to [post_title]
be_BY: З'явіўся новы каментар да артыкула [post_title]

en: Please confirm your subscription to [post_title]
be_BY: Калі ласка, пацвердзіце сваю падпіску на артыкул [post_title]

en: Manage your subscriptions on [blog_name]
be_BY: Рэдагаваць свае падпіскі на сайце [blog_name]

en: StCR Notification
be_BY: Апавяшчэнні

en: Don't subscribe
be_BY: Не падпісвацца

en: All
be_BY: Усё
