Subscribe to Comments Reloaded - en to nb_NO translation catalogue (156 entries)

en: &laquo; Previous
nb_NO: &laquo; Forrige

en: Action:
nb_NO: Handling:

en: Active
nb_NO: Handling

en: Add New Subscription
nb_NO: Nytt abonnement på

en: Advanced default
nb_NO: Valgt som standard

en: Advanced subscription
nb_NO: Oppdater abonnement

en: Author label
nb_NO: Etikett forfatter

en: Authors
nb_NO: Forfattere

en: Autopurge requests
nb_NO: Automatisk utløp av forespørsler

en: Awaiting label
nb_NO: Etikett ubekreftet

en: BCC admin on Notifications
nb_NO: Emnefelt i varselmelding

en: Checkbox label
nb_NO: Etikett for avkrysningsboks

en: Checked by default
nb_NO: Valgt som standard

en: Checked by default Value
nb_NO: Valgt som standard

en: Comment Form
nb_NO: Kommentarfelt

en: Content of the One Click confirmation. Allowed tags: [post_title], [blog_name]
nb_NO: Emnefelt i bekreftelsesmeldingen. Tillatte elementer: [post_title]

en: Content of the confirmation email. Allowed tags: [post_permalink], [confirm_link], [post_title], [manager_link]
nb_NO: Innhold i bekreftelsesmeldingen. Tillatte elementer: [post_permalink], [confirm_link], [post_title], [manager_link]

en: Custom HTML
nb_NO: Egendefinert HTML

en: Custom HTML code to be used when displaying the checkbox. Allowed tags: [checkbox_field], [checkbox_label]
nb_NO: Egendefinert HTML-kode å bruke ved visning av avkrysningsboksen: Tillatte elementer: [checkbox_field], [checkbox_label]

en: Custom inline CSS to add to the checkbox.
nb_NO: Egendefinert CSS for avkrysningsboksen.

en: Custom inline style
nb_NO: Stile inline

en: Decide if the checkbox should be checked by default or not.
nb_NO: Angir om avkrysningsboksen skal være avkrysset som standard eller ikke.

en: Default Checkbox Value
nb_NO: Aktiver bekreftelse per e-post

en: Default label
nb_NO: Etikett forfatter

en: Delete
nb_NO: Fjern

en: Delete forever
nb_NO: Slett permanent

en: Delete pending subscriptions (not confirmed) after X days. Zero disables this feature.
nb_NO: Slett ventende forespørsler (ubekreftede) etter X dager. Bruk null for å deaktivere denne funksjonen.

en: Don't subscribe
nb_NO: La administrator abonnere

en: Donate
nb_NO: Ønsker du ikke å donere? Du kan hjelpe likevel

en: Donate a few bucks!
nb_NO: Doner noen dollar!

en: Double check message
nb_NO: Dobbeltsjekk melding

en: Double check subject
nb_NO: Dobbeltsjekk emne

en: Email
nb_NO: E-post

en: Email address to use for the "from" field when sending a new notification to the user.
nb_NO: E-postadresse å bruke i "Fra"-feltet når nye varsler sendes ut.

en: Enable default checkbox
nb_NO: Aktiver bekreftelse per e-post

en: Enable double check
nb_NO: Aktiver bekreftelse per e-post

en: Feeling generous?
nb_NO: Føler du deg generøs?

en: From
nb_NO: Fra

en: In order to cancel or suspend one or more notifications, select the corresponding checkbox(es) and click on the button at the end of the list.
nb_NO: For å avslutte eller midlertidig deaktivere et varslingsabonnement, sett kryss i korresponderende avkrysningsboks, velg handling og klikk på knappen for å lagre endringene i dine abonnement.

en: In order to cancel or suspend one or more notifications, select the corresponding checkbox(es) and click on the button at the end of the list. You are currently subscribed to:
nb_NO: For å avslutte eller midlertidig deaktivere et varslingsabonnement, sett krys i korresponderende avkrysningsboks, velg handling og klikk på knappen for å lagre endringene i dine abonnement. For øyeblikket abonnerer du på følgende:

en: Inactive
nb_NO: Handling

en: Introductory text for the authors' management page.
nb_NO: Innledende tekst på administrasjonssiden forfatterne ser.

en: Introductory text for the users' management page.
nb_NO: Innledende tekst på administrasjonssiden brukerne ser.

en: Invert selection
nb_NO: Inverter utvalg

en: Label associated to the checkbox. Allowed tag: [subscribe_link]
nb_NO: Etikett forbundet med avkrysningsboksen. Tillatte elementer: [subscribe_link]

en: Label shown to authors (and administrators). Allowed tag: [manager_link]
nb_NO: Etikett vist til forfattere (og administratorer). Tillatte elementer: [manager_link]

en: Label shown to those who are already subscribed to a post. Allowed tag: [manager_link]
nb_NO: Etikett vist til dem som allerede abonnerer på et innlegg. Tillatte elementer: [manager_link]

en: Label shown to those who are already subscribed, but haven't clicked on the confirmation link yet. Allowed tag: [manager_link]
nb_NO: Etikett vist til dem som allerede abonnerer, men som ikke har klikket på linken i bekreftelsesmeldingen ennå. Tillatte elementer: [manager_link]

en: Let admin subscribe
nb_NO: La administrator abonnere

en: Let the administrator subscribe to comments when logged in.
nb_NO: La også innlogget administrator abonnere på kommentarer.

en: Manage subscriptions
nb_NO: Administrere abonnement

en: Manage your subscriptions on [blog_name]
nb_NO: Administrer dine abonnement på [blog_name]

en: Management Page
nb_NO: Administrasjonsside

en: Management URL
nb_NO: Administrasjonsside

en: Management message
nb_NO: Melding om administrasjon

en: Management subject
nb_NO: Emnefelt i melding om administrasjon

en: Mass Update Subscriptions
nb_NO: Oppdater abonnement

en: Messages
nb_NO: E-postmeldinger

en: Name to use for the "from" field when sending a new notification to the user.
nb_NO: Navn å bruke i "Fra"-feltet når nye varsler sendes ut.

en: Need help on how to use Subscribe to Comments Reloaded? Visit the official
nb_NO: Trenger du hjelp med bruk av Subscribe to Comments Reloaded? Besøk det offisielle

en: New subscription to
nb_NO: Nytt abonnement på

en: Next &raquo;
nb_NO: Neste &raquo;

en: No
nb_NO: Nei

en: Notification message
nb_NO: Varselmelding

en: Notification subject
nb_NO: Emnefelt i varselmelding

en: Notifications
nb_NO: Emnefelt i varselmelding

en: Notify admin
nb_NO: Varsle administratorer

en: Notify me of followup comments via e-mail. You can also <a href='[subscribe_link]'>subscribe</a> without commenting.
nb_NO: Varsle meg om nye kommentarer via e-post. Du kan også <a href='[subscribe_link]'>abonnere</a> uten å legge inn en kommentar selv.

en: Notify the administrator when users subscribe without commenting.
nb_NO: Varsle administrator når brukere abonnerer uten å kommentere.

en: Notify users when a new trackback or pingback is added to the discussion.
nb_NO: Varsle abonnenter også når en tilbakesporing eller et tilbakeping registreres.

en: One Click Unsubscribe
nb_NO: La administrator abonnere

en: Options
nb_NO: Alternativer

en: Page title
nb_NO: Sidetittel

en: Pending label
nb_NO: Etikett ubekreftet

en: Please confirm your subscription to [post_title]
nb_NO: Vennligst bekreft ditt abonnement på [post_title]

en: Please remember: this operation cannot be undone. Are you sure you want to proceed?
nb_NO: Merk! Denne operasjonen kan ikke angres senere. Er du sikker på at du vil fortsette?

en: Post:
nb_NO: Rader:

en: Process trackbacks
nb_NO: Send for tilbakesporinger

en: Request link
nb_NO: Forespørsel om administrasjonslenke

en: Request submitted
nb_NO: Forespørsel sendt

en: Rows:
nb_NO: Rader:

en: Save Changes
nb_NO: Lagre endringer

en: Search
nb_NO: Søk

en: Search query:
nb_NO: Søk

en: Search subscriptions
nb_NO: Administrere abonnement

en: Select all
nb_NO: Velg alle

en: Send a notification email to confirm the subscription (to avoid addresses misuse).
nb_NO: Send bekreftelsesmelding per e-post for å bekrefte abonnement (for å bekjempe uautorisert registrering av e-postadresser).

en: Send trackbacks
nb_NO: Send for tilbakesporinger

en: Sender email address
nb_NO: Avsenderadresse

en: Sender name
nb_NO: Avsendernavn

en: Sorry, no subscriptions match your search criteria.
nb_NO: Beklager, ingen abonnement funnet for

en: StCR Notification
nb_NO: Emnefelt i varselmelding

en: Status
nb_NO: Statistikk

en: Subject of the confirmation email. Allowed tag: [post_title]
nb_NO: Emnefelt i bekreftelsesmeldingen. Tillatte elementer: [post_title]

en: Subject of the mail sent to those who request to access their management page. Allowed tag: [blog_name]
nb_NO: Emnefelt i e-postmelding som sendes til brukere som forespør adgang til administrasjon av abonnement. Tillatte elementer: [blog_name]

en: Subject of the notification email. Allowed tag: [post_title]
nb_NO: Emnefelt i varselmeldingen. Tillatte elementer: [post_title]

en: Subscribe authors
nb_NO: Abonnert

en: Subscribe to the Beta testers
nb_NO: Abonnert

en: Subscribe without commenting
nb_NO: Abonnere uten å kommentere

en: Subscribed label
nb_NO: Etikett abonnert

en: Subscription
nb_NO: Administrere abonnement

en: Subscription added.
nb_NO: Abonnementsforespørsel behandlet

en: Subscription deleted.
nb_NO: Abonnementsforespørsel behandlet

en: Subscription processed
nb_NO: Abonnementsforespørsel behandlet

en: Subscription processed (DCI)
nb_NO: Abonnementsforespørsel behandlet (DCI)

en: Subscriptions
nb_NO: Administrere abonnement

en: Subscriptions activated:
nb_NO: Abonnement for:

en: Subscriptions deleted:
nb_NO: Abonnement for:

en: Subscriptions suspended:
nb_NO: Abonnementsforespørsel behandlet

en: Subscriptions updated.
nb_NO: Abonnementsforespørsel behandlet

en: Subscriptions updated:
nb_NO: Abonnement for:

en: Support Subscribe to Comments Reloaded
nb_NO: Trenger du hjelp med bruk av Subscribe to Comments Reloaded? Besøk det offisielle

en: Suspend
nb_NO: Deaktiver

en: Suspended
nb_NO: Deaktiver

en: Tell other people if <strong>Subscribe to Comments Reloaded</strong> works for you and how good it is. <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/subscribe-to-comments-reloaded/">Rate it</a> on its Plugin Directory page.
nb_NO: Fortell andre om det hvis Subscribe to Comments Reloaded virker godt for deg. <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/subscribe-to-comments-reloaded/">Stem</a> på dette innstikket på Wordpress.org.

en: Text shown to those who request to manage their subscriptions.
nb_NO: Tekst vist til dem som ber om å få administrere sine abonnement.

en: Text shown to those who want to subscribe without commenting. Allowed tags: [post_title], [post_permalink]
nb_NO: Tekst vist til dem som ønsker å abonnere uten å legge igjen kommentar. Tillatte elementer: [post_title]

en: Thank you for using our subscription service. In order to confirm your request, please check your email for the verification message and follow the instructions.
nb_NO: Takk for at du bruker abonnementstjenesten. Du må bekrefte din forespørsel ved å følge instruksjonene i bekreftelsesmeldingen du nettopp er blitt tilsendt. Det kan ta et par minutter før meldingen kommer frem.

en: Thank you for using our subscription service. Your request has been completed, and you should receive an email with the management link in a few minutes.
nb_NO: Takk for at du bruker abonnementstjenesten. Din forespørsel er effektuert. Innen få minutter skal du motta en e-postmelding med linken til administrasjonssiden.

en: Thank you for using our subscription service. Your request has been completed. You will receive a notification email every time a new comment to this article is approved and posted by the administrator.
nb_NO: Takk for at du bruker abonnementstjenesten. Din forespørsel er effektuert. Du vil motta en varsel per e-post hver gang en ny kommentar til dette innlegget blir godkjent av administratoren for nettstedet.

en: Thank you note shown after the request here above has been processed. Allowed tags: [post_title], [post_permalink]
nb_NO: Takkemerknad vist etter at forespørselen over har blitt behandlet.

en: Thank you note shown after the subscription request has been processed (double check-in disabled). Allowed tags: [post_title], [post_permalink]
nb_NO: Takkemerknad vist etter at abonneringsforespørselen har blitt behandlet (bekreftelse via e-post ikke aktivert).

en: Thank you note shown after the subscription request has been processed (double check-in enabled). Allowed tags: [post_title], [post_permalink]
nb_NO: Takkemerknad vist etter at abonneringsforespørselen har blitt behandlet (bekreftelse via e-post aktivert).

en: The permalink for your management page (something like <code>/manage-subscriptions</code> or <code>/?page_id=345</code>). This page <b>does not</b> actually exist in the system, but its link must follow your permalink structure.
nb_NO: Permalenken for administrasjonssiden (som f.eks. <code>/manage-subscriptions</code> eller <code>/?page_id=345</code>). Denne siden eksisterer egentlig <b>ikke</b>, men permalenken må følge permalenkeinnstillingene for din Wordpress-installasjon.

en: There is a new comment to [post_title]
nb_NO: Det er kommet en ny kommentar til [post_title]

en: There was an error updating the following fields:
nb_NO: Det oppsto en feil ved oppdatering av følgende felter:

en: Title
nb_NO: Tittel

en: Title of the page your visitors will use to manage their subscriptions.
nb_NO: Tittel på siden der brukerne kan administrere sine abonnement.

en: To
nb_NO: Til

en: To manage your subscriptions, please enter your email address here below. We will send you a message containing the link to access your personal management page.
nb_NO: For å administrere dine abonnement, vennligst skriv inn e-postadressen din nedenfor. Du vil så bli tilsendt en e-postmelding med en link til en side hvor du kan administrere abonnementene dine.

en: Track all subscriptions
nb_NO: Spor alle abonnementspåmeldinger

en: Update
nb_NO: Oppdater

en: Update Subscription
nb_NO: Oppdater abonnement

en: Update subscriptions
nb_NO: Oppdater abonnement

en: User:
nb_NO: Bruker:

en: Users
nb_NO: Brukere

en: Virtual Management Page
nb_NO: Administrasjonsside

en: Vote and show your appreciation
nb_NO: Stem og vis din tilfredshet

en: Yes
nb_NO: Ja

en: You are subscribed to this post. <a href='[manager_link]'>Manage</a> your subscriptions.
nb_NO: Du abonnerer på dette innlegget. <a href='[manager_link]'>Klikk her</a> for å administrere dine abonnement.

en: You can <a href='[manager_link]'>manage the subscriptions</a> of this post.
nb_NO: <a href='[manager_link]'>Klikk her</a> for å administrere varslingsabonnementene for dette innlegget.

en: You can either <a href="%s">view all the subscriptions</a> or find those where the
nb_NO: Du kan enten <a href="%s">liste opp alle abonnement</a> eller søke frem abonnement der <b>e-postadresse</b>

en: You can follow the discussion on <strong>[post_title]</strong> without having to leave a comment. Cool, huh? Just enter your email address in the form here below and you're all set.
nb_NO: Du kan følge diskusjonen om innlegget <strong>[post_title]</strong> uten å måtte legge igjen en kommentar selv. Snedig, ikke sant? Bare skriv inn e-postadressen din nedenfor.

en: Your settings have been successfully updated.
nb_NO: Dine innstillinger har blitt vellykket oppdatert.

en: Your subscription to this post needs to be confirmed. <a href='[manager_link]'>Manage your subscriptions</a>.
nb_NO: Ditt abonnement på dette innlegget må bekreftes. <a href='[manager_link]'>Klikk her</a> for å administrere dine abonnement.

en: contains
nb_NO: inneholder

en: days
nb_NO: dager

en: does not contain
nb_NO: ikke inneholder

en: email
nb_NO: E-post

en: email address
nb_NO: Avsenderadresse

en: equals
nb_NO: er lik

en: of
nb_NO: av

en: optional
nb_NO: Alternativer

en: optional - new email address
nb_NO: Oppdater e-postadresse

en: status
nb_NO: Statistikk

en: support forum
nb_NO: supportforumet
