Subscribe to Comments Reloaded - en to hu translation catalogue (212 entries)

en:  It is recommended that you now <strong>deactivate</strong> Comment Reply Notification to prevent confusion between the two plugins.
hu: Javasoljuk, hogy most <strong>kapcsold ki</strong> a Comment Reply Notification-t, hogy megelőzzük a két plugin összeakadását.

en:  It is recommended that you now <strong>deactivate</strong> Subscribe to Comments to prevent confusion between the two plugins.
hu: Javasoljuk, hogy most <strong>kapcsold ki</strong> a Subscribe to Comments-et, hogy megelőzzük a két plugin összeakadását.

en:  It is recommended that you now <strong>deactivate</strong> WP Comment Subscriptions to prevent confusion between the two plugins.
hu: Javasoljuk, hogy most <strong>kapcsold ki</strong> a WP Comment Subscriptions-t, hogy megelőzzük a két plugin összeakadását.

en: &laquo; Previous
hu: &laquo; Előző

en: <strong>Note:</strong> If you were previously using the <code>wp_comment_subscriptions_show()</code> function or the <code>[wpcs-subscribe-url]</code> shortcode, you'll need to replace those with <code>subscribe_reloaded_show()</code> and <code>[subscribe-url]</code> respectively.
hu: <strong>Megjegyzés:</strong> Ha korábban a <code>wp_comment_subscriptions_show()</code> funkciót vagy a <code>[wpcs-subscribe-url]</code> shortcode-ot használtad, ezeket le kell cserélned a <code>subscribe_reloaded_show()</code> funkcióra és a <code>[subscribe-url]</code> shortcode-ra.

en: <strong>Subscribe to Comments Reloaded:</strong> Comment subscription data from the <strong>Comment Reply Notification</strong> plugin was detected and automatically imported into <strong>Subscribe to Comments Reloaded</strong>.
hu: <strong>Comment Reply Notification</strong> által kezelt feliratkozási adatokat találtunk és importáltunk is őket a <strong>Subscribe to Comments Reloaded</strong>-be.

en: <strong>Subscribe to Comments Reloaded:</strong> Comment subscription data from the <strong>Subscribe to Comments</strong> plugin was detected and automatically imported into <strong>Subscribe to Comments Reloaded</strong>.
hu: <strong>Subscribe to Comments</strong> által kezelt feliratkozási adatokat találtunk és importáltunk is őket a <strong>Subscribe to Comments Reloaded</strong>-be.

en: <strong>Subscribe to Comments Reloaded:</strong> Plugin options and comment subscription data from the <strong>WP Comment Subscriptions</strong> plugin were detected and automatically imported into <strong>Subscribe to Comments Reloaded</strong>.
hu: <strong>WP Comment Subscriptions</strong> által kezelt feliratkozási adatokat és beállításokat találtunk és importáltunk is őket a <strong>Subscribe to Comments Reloaded</strong>-be.

en: Action:
hu: Tevékenység:

en: Activate
hu: Aktiválás

en: Activate and set to R
hu: Aktiválás és R-re állítás

en: Activate and set to Y
hu: Aktiválás és Y-ra állítás

en: Active
hu: Aktív

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Add New Subscription
hu: Új Feliratkozás hozzáadása

en: Advanced default
hu: Alapértelmezettként bepipálva

en: Advanced subscription
hu: Haladó feliratkozás

en: All
hu: Mindenre

en: All Comments
hu: Minden új hozzászólás

en: All comments
hu: Minden új hozzászólás

en: All new comments
hu: Minden új hozzászólás

en: Allow users to choose from different subscription types (all, replies only).
hu: Lehetőséget ad a felhasználóknak a feliratkozási szinek használatára (minden, csak saját hozzászólásukra érkező).

en: Ask user to confirm
hu: Megerősítés kérés

en: Author label
hu: Szerző címke

en: Authors
hu: Szerzők

en: Autopurge requests
hu: Kérések automatikus ürítése

en: Awaiting label
hu: Várakozás címke

en: BCC admin on Notifications
hu: Titkos másolat az adminisztrátornak az értesítésekről

en: Checkbox label
hu: Jelölőnégyzet címke

en: Checked by default
hu: Alapértelmezettként bepipálva

en: Checked by default Value
hu: Alapértelmezettként bepipálva

en: Comment Form
hu: Hozzászólás Űrlap

en: Content of the One Click confirmation. Allowed tags: [post_title], [blog_name]
hu: A megerősítő e-mail tárgya. Használható címkék: [post_title]

en: Content of the confirmation email. Allowed tags: [post_permalink], [confirm_link], [post_title], [manager_link]
hu: A megerősítő e-mail szövege. Használható címkék: [post_permalink], [confirm_link], [post_title], [manager_link]

en: Custom HEAD meta
hu: Egyedi HEAD meta

en: Custom HTML
hu: Egyedi HTML

en: Custom HTML code to be used when displaying the checkbox. Allowed tags: [checkbox_field], [checkbox_label]
hu: Egyedi HTML kód a jelölőnégyzet meellett. Használható címkék: [checkbox_field], [checkbox_label]

en: Custom inline CSS to add to the checkbox.
hu: Egyedi inline CSS a jelölőnégyzethez.

en: Custom inline style
hu: Egyedi inline style

en: Date and Time
hu: Dátum és Idő

en: Decide if the checkbox should be checked by default or not.
hu: Döntsd el, a jelölőnégyzet alaphelyzetben be van jelölve vagy nem.

en: Default Checkbox Value
hu: Alapértelmezett jelölőnégyzet bekapcsolás

en: Default label
hu: Alapértelmezett címke

en: Delete
hu: Törlés

en: Delete forever
hu: Végleges törlés

en: Delete pending subscriptions (not confirmed) after X days. Zero disables this feature.
hu: Meg nem erősített feliratkozások törlése X nap után. Nulla érték esetén nincs törlés.

en: Did you find a Bug on the plugin?
hu: Hibát találtál a plugin-ben?

en: Disable the virtual management page if you need to create a <a href="https://github.com/stcr/subscribe-to-comments-reloaded/wiki/KB#create-a-real-management-page">real page</a> to make your theme happy.
hu: Kikapcsolja a Virtuális Feliratkozások Kezelés Oldalt, ha <a href="http://behstant.com/subscribe-reloaded/realMgnPage.php">igazi oldalt</a> kell létrehoznod, a weboldalsablonod miatt.

en: Disable this option if you want to move the subscription checkbox to a different place on your page.
hu: Kapcsolt ki ezt a lehetőséget, ha a feliratkozás jelölőnégyzetet az oldalon máshol akarod elhelyezni.

en: Disabled
hu: Kikapcsolva

en: Don't subscribe
hu: Nem iratkozom fel

en: Donate a few bucks!
hu: Adakozz egy pár dolcsit!

en: Double check message
hu: Dupla ellenőrzés szövege

en: Double check subject
hu: Dupla ellenőrzés tárgya

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Email address to use for the "from" field when sending a new notification to the user.
hu: Feladó e-mail cím (az értesítő "from" mezőhöz).

en: Enable HTML emails
hu: HTML e-mailek bekapcsolása

en: Enable default checkbox
hu: Alapértelmezett jelölőnégyzet bekapcsolás

en: Enable double check
hu: Dupla ellenőrzés bekapcsolása

en: Enabled
hu: Bekapcsolva

en: Feeling generous?
hu: Nagylelkű napod van?

en: From
hu: Feladó

en: Generate
hu: Generálás

en: HTMLify Links in HTML emails
hu: HTML linkekké alakítás a HTML e-mailekben

en: HTMLify links in emails
hu: HTML linkekké alakítás az e-mailekben

en: If enabled, will send email messages with content-type = text/html instead of text/plain
hu: Bekapcsolva az e-mail értesítéseknél a content-type = text/html lesz text/plain helyett

en: If enabled, will wrap all links in messages with <code>&lt;a href=""&gt;&lt;/a&gt;</code> (only when HTML emails enabled).
hu: Ha bekapcsolod, a szövegben található linkeket ilyen linkké alakítja <code>&lt;a href=""&gt;&lt;/a&gt;</code> (csak ha a HTML e-mail be van kapcsolva).

en: If you have subscription data from Subscribe to Comments Reloaded < v2.0 that you want to import, you'll need to import that data manually, as only one import routine will ever run to prevent data loss.
hu: Ha a Subscribe to Comments Reloaded v2.0 előtti verzióban vannak importálandó feliratkozási adataid, ezeket manuálisan kell importálnod, mert az adatvesztés megelőzése érdekében csak egyetlen importálási folyamatot alkalmazunk.

en: If you have subscription data from another plugin (such as Subscribe to Comments or Subscribe to Comments Reloaded < v2.0) that you want to import, you'll need to import that data manually, as only one import routine will ever run to prevent data loss.
hu: Ha feliratkozási adataid vannak másik pluginban (mind például a Subscribe to Comments vagy a Subscribe to Comments Reloaded v2.0-nél régebbi verziói) és ezeket szeretnéd importálni, ezeket manuálisan kell importálnod, mert az adatvesztés megelőzése érdekében csak egyetlen importálási folyamatot alkalmazunk.

en: Important Notice
hu: Fontos Közlendő

en: In order to cancel or suspend one or more notifications, select the corresponding checkbox(es) and click on the button at the end of the list.
hu: Az értesítések kikapcsolásához, vagy törléséhez válaszd ki a kívánt értesítést, majd a megfelelő állapotot és kattints az Értesítés frissítése gombra.

en: In order to cancel or suspend one or more notifications, select the corresponding checkbox(es) and click on the button at the end of the list. You are currently subscribed to:
hu: Az értesítések kikapcsolásához, megszűntetéséhez, válassz jelölőnégyzetet és a lista végén kattints a megfelelő gombra. Jelenleg ezek az értesítéseid:

en: Inactive
hu: Aktív

en: Introductory text for the authors' management page.
hu: Bevezető szöveg a szerzők kezelő oldalához.

en: Introductory text for the users' management page.
hu: Bevezető szöveg a felhasználók kezelőoldalához.

en: Invert selection
hu: Fordított kiválasztás

en: Keep unchanged
hu: Maradjon változatlan

en: Label associated to the checkbox. Allowed tag: [subscribe_link]
hu: A jelölőnégyzethez tartozó címke. Használható címkék: [subscribe_link]

en: Label shown to authors (and administrators). Allowed tag: [manager_link]
hu: Címke a szerzőknek (és adminisztrátoroknak). Használható címkék: [manager_link]

en: Label shown to those who are already subscribed to a post. Allowed tag: [manager_link]
hu: Címke azoknak, akik már feliratkoztak a bejegyzéshez. Használható címkék: [manager_link]

en: Label shown to those who are already subscribed, but haven't clicked on the confirmation link yet. Allowed tag: [manager_link]
hu: Címke azoknak, akik feliratkoztak, de még nem erősítették meg. Használható címkék: [manager_link]

en: Let admin subscribe
hu: Az admin is feliratkozhat

en: Let the administrator subscribe to comments when logged in.
hu: Az adminisztrátor bejelentkezve fel tudjon iratkoznu.

en: Manage subscriptions
hu: Feliratkozás kezelése

en: Manage your subscriptions on [blog_name]
hu: Ártesítés beállítások - [blog_name]

en: Management Page
hu: Feliratkozás Kezelés Oldal

en: Management URL
hu: Feliratkozás Kezelése URL

en: Management message
hu: Feliratkozás Kezelés szövege

en: Management subject
hu: Feliratkozás Kezelés tárgya

en: Mass Update Subscriptions
hu: Feliratkozások csoportos frissítése

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Messages for your visitors
hu: Üzenetek a látogatóknak

en: More info
hu: Dettagli

en: Name to use for the "from" field when sending a new notification to the user.
hu: Feladó név (az értesítő "from" mezőhöz).

en: Need help on how to use Subscribe to Comments Reloaded? Visit the official
hu: Segítségre van szükséged, a Subscribe to Comments Reloaded használatához? Látogasson el a hivatalos

en: New subscription to
hu: Új feliratkozás erre

en: Next &raquo;
hu: Következő &raquo;

en: No
hu: Nem

en: No subscriptions match your search criteria.
hu: Nincs a keresésnek megfelelő feliratkozás.

en: None
hu: Egyik sem

en: Notification message
hu: Értesítés szövege

en: Notification subject
hu: Értesítés tárgya

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Notify admin
hu: Admin értesítés

en: Notify me of followup comments via e-mail. You can also <a href='[subscribe_link]'>subscribe</a> without commenting.
hu: A hozzászólásokról email-ben kérek értesítést.  <a href='[subscribe_link]'>Feliratkozás</a> hozzászólás nélkül is lehetséges.

en: Notify the administrator when users subscribe without commenting.
hu: Adminisztrátori értesítés, ha valaki hozzászólás nélkül iratkozik fel értesítésre.

en: Notify users when a new trackback or pingback is added to the discussion.
hu: Felhasználó értesítése, ha új trackback vagy pingback érkezik egy beszélgetéshez.

en: One Click Unsubscribe
hu: Az admin is feliratkozhat

en: Options
hu: Beállítások

en: Page title
hu: Oldal cím

en: Pending label
hu: Megerősítésre vár címke

en: Please confirm your subscription to [post_title]
hu: Kérlek, erősítsd meg feliratkozásod erre [post_title]

en: Please remember: this operation cannot be undone. Are you sure you want to proceed?
hu: Kérlek vedd figyelembe, hogy ezt nem tudod visszavonni. Biztos folytatod?

en: Please report any bug on the <a href="https://github.com/stcr/subscribe-to-comments-reloaded/issues/new?title=Bug%20Report:%20%3Cshort%20description%3E&labels=bug" target="_blank">GitHub</a> Page rather than on the WordPress Support page.
hu: Kérlek a hibát a <a href="https://github.com/stcr/subscribe-to-comments-reloaded/issues/" target="_blank">GitHub</a> oldalon jelezd a WordPress támogatás oldal helyett.

en: Post:
hu: Bejegyzés:

en: Process trackbacks
hu: Trackback-ek feldolgozása

en: Replies
hu: Válaszok

en: Replies only
hu: Csak a válaszokra

en: Replies to my comments
hu: Csak a válaszokra

en: Replies to this comment
hu: Csak a válaszokra

en: Reply To
hu: Csak a válaszokra

en: Request link
hu: Kérés link

en: Request submitted
hu: Kérés beküldve

en: Reverse the order by Date/Time
hu: Fordított sorrend Dátum/Idő szerint

en: Reverse the order by Post ID
hu: Fordított sorrend Post ID alapján

en: Rows:
hu: Oszlopok:

en: Save Changes
hu: Változások Mentése

en: Search
hu: Keresés

en: Search query:
hu: Keresett kifejezés:

en: Search subscriptions
hu: Feliratkozás keresés

en: Select all
hu: Mind kiválasztása

en: Select the default option for the Checkbox. Be careful! Some users might like to be subscribed to all the post.
hu: Választd ki az alapértéket. Vigyázz! Néhány felhasználó minden hozzászólásról értesülni akar.

en: Send
hu: Küldés

en: Send a copy of all Notifications to the administrator.
hu: Másolat küldés minden értesítésről az adminisztrátornak.

en: Send a notification email to confirm the subscription (to avoid addresses misuse).
hu: Megerősítő email küldés a feliratkozáshoz (helytelen email cím elkerüléshez).

en: Send trackbacks
hu: Trackback küldés

en: Sender email address
hu: Küldő e-mail címe

en: Sender name
hu: Küldő neve

en: Settings
hu: Beállítások

en: Sorry, no subscriptions match your search criteria.
hu: Bocsi, nincs a keresésnek megfelelő feliratkozás.

en: Specify your custom HTML code to be added to the HEAD section of the page. Use <strong>single</strong> quotes for values.
hu: Add meg az egyedi HTML kódot, amit az oldal HEAD részében jelenítünk meg. Használj <strong>aposztrofot</strong> az értékekhez.

en: StCR Notification
hu: Értesítések

en: Status
hu: Státusz

en: Subject of the confirmation email. Allowed tag: [post_title]
hu: A megerősítő e-mail tárgya. Használható címkék: [post_title]

en: Subject of the mail sent to those who request to access their management page. Allowed tag: [blog_name]
hu: Feliratkozás Kezelés linket kérők e-mailjének tárgya. Használható címkék: [blog_name]

en: Subject of the notification email. Allowed tag: [post_title]
hu: Értesítő e-mail tárgya. Használható címkék: [post_title]

en: Subscribe to the Beta testers
hu: Subscribe authors

en: Subscribe without commenting
hu: Feliratkozás hozzászólás nélkül

en: Subscribed label
hu: Feliratkozott címke

en: Subscription
hu: Feliratkozás

en: Subscription added.
hu: Feliratkozás hozzáadva.

en: Subscription deleted.
hu: Feliratkozás törölve.

en: Subscription processed
hu: Feliratkozás feldolgozva

en: Subscription processed (DCI)
hu: Feliratkozás feldolgozva (DCI)

en: Subscriptions
hu: Feliratkozás

en: Subscriptions activated:
hu: Feliratkozások bekapcsolva:

en: Subscriptions deleted:
hu: Feliratkozások törölve:

en: Subscriptions suspended:
hu: Feliratkozások kikapcsolva:

en: Subscriptions updated.
hu: Feliratkozás frissítve.

en: Subscriptions updated:
hu: Feliratkozások frissítva:

en: Support
hu: Падтрымка

en: Support Subscribe to Comments Reloaded
hu: Subscribe to Comments Reloaded Fontos Közlendő

en: Suspend
hu: Kikapcsolás

en: Suspended
hu: Kikapcsolva

en: Tell other people if <strong>Subscribe to Comments Reloaded</strong> works for you and how good it is. <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/subscribe-to-comments-reloaded/">Rate it</a> on its Plugin Directory page.
hu: Mondd el másoknak is, ha a Subscribe to Comments Reloaded jól szolgál az oldalodon. <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/subscribe-to-comments-reloaded/">Értékeld</a> a Plugin oldalon.

en: Text shown to those who request to manage their subscriptions.
hu: Szöveg azoknak, akik kérik a feliratkozás kezelés linket.

en: Text shown to those who want to subscribe without commenting. Allowed tags: [post_title], [post_permalink]
hu: Szöveg azoknak, akik hozzászólás nélkül akarnak feliratkozni. Használható címkék: [post_title], [post_permalink]

en: Thank you for using our subscription service. In order to confirm your request, please check your email for the verification message and follow the instructions.
hu: Köszönjük, hogy használtad a feliratkozás szolgáltatásunkat! A kérésed megerősítéséhez, kérjük ellenőrizd e-mailcímed, és kövesd az instrukciókat.

en: Thank you for using our subscription service. Your request has been completed, and you should receive an email with the management link in a few minutes.
hu: Köszönjük, hogy használod az értesítőket. Néhány percen belül e-mailben megkapot a beállításokhoz szükséges linked.

en: Thank you for using our subscription service. Your request has been completed. You will receive a notification email every time a new comment to this article is approved and posted by the administrator.
hu: <strong>Köszönjük, hogy használtad a feliratkozás szolgáltatásunkat!</strong><br /> A kérést rögzítettük; minden egyes alkalommal küldünk egy értesítést email címedre, amikor a bejegyzéshez új hozzászólás érkezik.

en: Thank you note shown after the request here above has been processed. Allowed tags: [post_title], [post_permalink]
hu: Köszönet szöveg, amit akkor mutatunk, amikor a fenti kérés feldolgozásra került. Használható címkék: [post_title], [post_permalink]

en: Thank you note shown after the subscription request has been processed (double check-in disabled). Allowed tags: [post_title], [post_permalink]
hu: Köszönet szöveg, amit akkor mutatunk, amikor a fenti kérés feldolgozásra került (dupla ellenőrzés kikapcsolva). Használható címkék: [post_title], [post_permalink]

en: Thank you note shown after the subscription request has been processed (double check-in enabled). Allowed tags: [post_title], [post_permalink]
hu: Köszönet szöveg, amit akkor mutatunk, amikor a fenti kérés feldolgozásra került (dupla ellenőrzés bekapcsolva). Használható címkék: [post_title], [post_permalink]

en: The default subscription type that should be selected when Advanced subscriptions are enable.
hu: Az alapértelmezett feliratkozási mód, amikor a Haladó feliratkozás be van kapcsolva.

en: The permalink for your management page (something like <code>/manage-subscriptions</code> or <code>/?page_id=345</code>). This page <b>does not</b> actually exist in the system, but its link must follow your permalink structure.
hu: A feliratkozás kezelés oldal barátságos url-je (valami ilyesmi <code>/feliratkozas-kezeles</code> vagy <code>/?page_id=345</code>). Ez az oldal jelenleg <b>nem létezik</b> a weboldaladon, de a linknek követnei kell az oldaladon használt barátságos url struktúrát.

en: There is a new comment to [post_title]
hu: Új hozzászólás ehhez [post_title]

en: There was an error updating the following fields:
hu: Hiba volt az alábbi mezők frissítésekor.

en: This Unique Key is not set, please click the following button to
hu: Nincs Unique Key (egyedi kulcs) beállítva. Kattints a következő gombra

en: This Unique Key will be use to send the notification to your subscribers with more security.
hu: Ezt a Unique Key-t használjuk, hogy a feliratkozóknak az értesítések nagyobb
    																biztonsággal menjenek ki.

en: Title
hu: Cím

en: Title of the page your visitors will use to manage their subscriptions.
hu: Az oldal címe, melyet a felhasználók a feliratkozás kezeléshez fognak használni.

en: To
hu: Címzett

en: To manage your subscriptions, please enter your email address here below. We will send you a message containing the link to access your personal management page.
hu: A feliratkozások kezeléséhez alul meg kell adni az email címet, amelyre elküldjük azt a hivatkozást, amellyel a saját kezelési oldalra lehet belépni.

en: Track all subscriptions
hu: Minden feliratkozás követése

en: Update
hu: Frissítés

en: Update Subscription
hu: Értesítés frissítése

en: Update subscriptions
hu: Feliratkozások frissítése

en: User:
hu: Felhasználó:

en: Users
hu: Felhasználók

en: Virtual Management Page
hu: Virtuális Feliratkozások Kezelés Oldal

en: Vote and show your appreciation
hu: Szavazz és mutasd meg, ha tetszik

en: Warning: it looks like the value you are using may be incompatible with your permalink structure
hu: Figyelem: úgy néz ki a megadott érték nem kompatibilis a barátságos url struktúráddal

en: Yes
hu: Igen

en: You are subscribed to this post. <a href='[manager_link]'>Manage</a> your subscriptions.
hu: Feliratkozva ehhez a bejegyzéshez.  <a href='[manager_link]'Saját feliratkozásaink kezelése</a>.

en: You can <a href='[manager_link]'>manage the subscriptions</a> of this post.
hu: <a href='[manager_link]'>Saját feliratkozásunk kezelése</a>  ennél a bejegyzésnél.

en: You can either <a href="%s">view all the subscriptions</a> or find those where the
hu: Megnézheted <a href="%s">az összes feliratkozást</a> vagy megkeresheted, ahol

en: You can follow the discussion on <strong>[post_title]</strong> without having to leave a comment. Cool, huh? Just enter your email address in the form here below and you're all set.
hu: <strong>[post_title]</strong> című bejegyzésünkhöz történő hozzászólásokat úgy is figyelemmel lehet kísérni, ha az olvasó nem szól hozzá a témához. Csak meg kell adni a saját email címet az alul található mezőbe, és máris minden készen áll.

en: Your settings have been successfully updated.
hu: Beállításaid sikeresen frissítve.

en: Your subscription to this post needs to be confirmed. <a href='[manager_link]'>Manage your subscriptions</a>.
hu: A feliratkozási szándékot meg kell erősíteni: <a href='[manager_link]'>Feliratkozás kezelése</a>.

en: contains
hu: tartalmazza

en: days
hu: nap

en: does not contain
hu: nem tartalmazza

en: email address
hu: Küldő e-mail címe

en: ends with
hu: ezzel végződik

en: equals
hu: egyenlő

en: of
hu: ennyiből

en: optional
hu: nem kötelező

en: optional - new email address
hu: Абнавіць электронны адрас

en: results per page:
hu: eredmény oldal:

en: starts with
hu: ezzel kezdődik

en: status
hu: státusz

en: support forum
hu: támogatói fórumra
