Subscribe to Comments Reloaded - en to fa translation catalogue (227 entries)

en:  It is recommended that you now <strong>deactivate</strong> Comment Reply Notification to prevent confusion between the two plugins.
fa: توصیه می شود که شما اکنون  Subscribe to Comments را  <strong>غیرفعال</strong> کنید تا از مشکلات تداخل دو افزونه در امان باشید.

en:  It is recommended that you now <strong>deactivate</strong> Subscribe to Comments to prevent confusion between the two plugins.
fa: توصیه می شود که شما اکنون  Subscribe to Comments را  <strong>غیرفعال</strong> کنید تا از مشکلات تداخل دو افزونه در امان باشید.

en:  It is recommended that you now <strong>deactivate</strong> WP Comment Subscriptions to prevent confusion between the two plugins.
fa: توصیه می شود که شما اکنون  WP Comment Subscriptions را  <strong>غیرفعال</strong> کنید تا از مشکلات تداخل دو افزونه در امان باشید.

en: &laquo; Previous
fa: &laquo;  قبلی

en: <strong>Note:</strong> If you were previously using the <code>wp_comment_subscriptions_show()</code> function or the <code>[wpcs-subscribe-url]</code> shortcode, you'll need to replace those with <code>subscribe_reloaded_show()</code> and <code>[subscribe-url]</code> respectively.
fa: <strong>نکته :</strong> اگر شما قبلأ از <code>wp_comment_subscriptions_show()</code> بعنوان تابع یا از <code>[wpcs-subscribe-url]</code> به عنوان shortcode استفاده می کردید شما نیاز دارید آن ها را به ترتیب با  <code>subscribe_reloaded_show()</code> و <code>[subscribe-url]</code> عوض کنید.

en: <strong>Subscribe to Comments Reloaded:</strong> Comment subscription data from the <strong>Comment Reply Notification</strong> plugin was detected and automatically imported into <strong>Subscribe to Comments Reloaded</strong>.
fa: <strong>Subscribe to Comments Reloaded:</strong> داده های اشتراک در افزونه <strong>Comment Reply Notification</strong> شناسایی شد و به طور خودکار وارد <strong>Subscribe to Comments Reloaded</strong> شد.

en: <strong>Subscribe to Comments Reloaded:</strong> Comment subscription data from the <strong>Subscribe to Comments</strong> plugin was detected and automatically imported into <strong>Subscribe to Comments Reloaded</strong>.
fa: <strong>Subscribe to Comments Reloaded:</strong> داده های اشتراک در افزونه <strong>Subscribe to Comments</strong> شناسایی شد و به طور خودکار وارد <strong>Subscribe to Comments Reloaded</strong> شد.

en: <strong>Subscribe to Comments Reloaded:</strong> Plugin options and comment subscription data from the <strong>WP Comment Subscriptions</strong> plugin were detected and automatically imported into <strong>Subscribe to Comments Reloaded</strong>.
fa: <strong>Subscribe to Comments Reloaded:</strong> داده های اشتراک در افزونه <strong>WP Comment Subscriptions</strong> شناسایی شد و به طور خودکار وارد <strong>Subscribe to Comments Reloaded</strong> شد.

en: <strong>Subscribe to Comments Reloaded</strong> has been updated to version 160106.
fa: <strong>Subscribe to Comments Reloaded</strong> با موفقیت به ویرایش 160106 ارتقاء یافت.

en: <strong>Subscribe to Comments Reloaded</strong> has been updated to version 160115.
fa: <strong>Subscribe to Comments Reloaded</strong> با موفقیت به ویرایش 160106 ارتقاء یافت.

en: <strong>Thank you for installing Subscribe to Comments Reloaded!</strong>.
fa: <strong>بابت نصب Subscribe to Comments Reloaded! متشکریم! </strong>.

en: Action:
fa: اقدام

en: Activate
fa: فعال کن

en: Activate and set to R
fa: فعال کن و روی حالت R بگذار

en: Activate and set to Y
fa: فعال کن و روی حالت Y بگذار

en: Active
fa: فعال

en: Add
fa: افزودن

en: Add New Subscription
fa: افزودن اشتراک جدید

en: Advanced default
fa: پیشفرض پیشرفته

en: Advanced subscription
fa: اشتراک پیشرفته

en: All
fa: دریافت همه دیدگاه های این نوشته

en: All Comments
fa: تمام دیدگاه ها

en: All comments
fa: تمام دیدگاه ها

en: All new comments
fa: تمام دیدگاه های جدید

en: Allow users to choose from different subscription types (all, replies only).
fa: به کاربران امکان می دهد گزینه های مختلف اشتراک مثلاً دریافت همه ی دیدگاه ها یا فقط دریافت پاسخ به دیدگاه های خود را انتخاب نمایند.

en: Ask user to confirm
fa: پرسش از کاربر برای تایید

en: Author label
fa: برچسب مخصوص نویسنده ی نوشته

en: Authors
fa: نویسندگان

en: Automatically subscribe authors to their own articles (not retroactive).
fa: به طور خودکار نویسندگان را مشترک یادداشت هایشان کن ( شامل یادداشت های موجود از قبل نمی شود )

en: Autopurge requests
fa: زوال خودکار درخواست های اشتراک که طی مدت معین مورد تایید کاربر قرار نگرفته

en: Awaiting label
fa: برچسب حالت در انتظار

en: BCC admin on Notifications
fa: مدیر را در BCC یادآوری ها قرار بده

en: Before a new Update we release a Beta version so that our current users can give us feedback if they find a bug, If you want to join the tester list you can add your email <a href='http://eepurl.com/biCk1b' target='_blank'>here</a>
fa: قبل از ارسال به روز رسانی جدید افزونه ما یک نسخه بتا توزیع می کنیم بنابراین کاربران فعلی ما می توانند به ما بازخورد بدهند اگر که ایرادی پیدا کنند، اگر می خواهید به جمع تست کنندگان بپیوندید شما می توانید ایمیل خود را <a href='http://eepurl.com/biCk1b' target='_blank'>از اینجا</a> اضافه کنید.

en: Checkbox label
fa: برچسب کادر تیک دار

en: Checked by default
fa: به طور پیشفرض تیک خورده باشد

en: Checked by default Value
fa: با مقدار پیشفرض انتخاب شده باشد

en: Comment Form
fa: فرم دیدگاه‌ها

en: Content of the One Click confirmation. Allowed tags: [post_title], [blog_name]
fa: محتوای تأیید با یک کلیک. تگ های مجاز: [post_title]

en: Content of the confirmation email. Allowed tags: [post_permalink], [confirm_link], [post_title], [manager_link]
fa: محتوای ایمیل تاییدیه. تگ های مجاز: [post_permalink], [confirm_link], [post_title], [manager_link]

en: Custom HEAD meta
fa: تگ های متا به صورت سفارشی برای قسمت سربرگ

en: Custom HTML
fa: HTML سفارشی

en: Custom HTML code to be used when displaying the checkbox. Allowed tags: [checkbox_field], [checkbox_label]
fa: کد HTML سفارشی  برای استفاده هنگام نمایش کادر تیک زدنی! تگ های مجاز: [checkbox_field], [checkbox_label]

en: Custom inline CSS to add to the checkbox.
fa: جلوه ی CSS سفارشی که فقط برای خط مربوط به کادر تیک زدنی استفاده می شود.

en: Custom inline style
fa: جلوه ی سفارشی برای نوشته ی اشتراک

en: Date and Time
fa: تاریخ و ساعت

en: Decide if the checkbox should be checked by default or not.
fa: تصمیم بگیرید که آیا کادر تیک زدنی باید به طور پیشفرض تیک دار باشد یا نه؟!

en: Default Checkbox Value
fa: کادر تیک زدنی پیشفرض

en: Default label
fa: برچسب پیشفرض

en: Delete
fa: پاک کردن

en: Delete forever
fa: پاک کردن برای همیشه

en: Delete pending subscriptions (not confirmed) after X days. Zero disables this feature.
fa: اشتراک هایی که بیش از این تعداد روز منتظر تایید مانده و پاسخی نگرفته اند را حذف کن. عدد 0 به معنای عدم استفاده از این قابلیت است.

en: Did you find a Bug on the plugin?
fa: آیا ایرادی بر روی افزونه یافته اید؟

en: Disable the virtual management page if you need to create a <a href="https://github.com/stcr/subscribe-to-comments-reloaded/wiki/KB#create-a-real-management-page">real page</a> to make your theme happy.
fa: چنانچه می خواهید یک <a href="http://behstant.com/subscribe-reloaded/realMgnPage.php"> صفحه ی واقعی </a> به وجود آورید و پوسته ی خود را خوشحال کنید صفحه ی مجازی مدیریت را غیر فعال نمایید.

en: Disable this option if you want to move the subscription checkbox to a different place on your page.
fa: اگر می خواهید کادر تیک زدنی را به قسمت دیگری از صفحه ی خود انتقال دهید این گزینه را غیرفعال نمایید. برای انتقال کادر تیک زدنی به بالای دکمه ی ارسال می توانید کد زیر را به خط 2355 از فایل Wordpress> WP-includes> comments_template.php اضافه کنید. شماره ی خط شاید عوض شود لذا دنبال تابع با اسم comment_form بگردید.
    if (function_exists('subscribe_reloaded_show')) subscribe_reloaded_show();

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Don't subscribe
fa: مشترک نمی شوم

en: Donate
fa: حمایت مالی / فنی

en: Donate a few bucks!
fa: چند دلار اهدا نمایید!

en: Double check message
fa: متن پیام درخواست تایید مجدد

en: Double check subject
fa: موضوع ایمیل درخواست تایید مجدد

en: Edit
fa: ویرایش

en: Email
fa: ایمیل

en: Email address to use for the "from" field when sending a new notification to the user.
fa: نشانی رایان نامه ی فرستنده هنگام ارسال یادآور جدید به کاربران

en: Enable HTML emails
fa: فعال کردن ایمیل های HTML

en: Enable default checkbox
fa: کادر تیک زدنی را در مکان پیشفرض یعنی زیر دکمه ی ارسال نشان بده

en: Enable double check
fa: حالت بررسی مضاعف را فعال کن

en: Enabled
fa: فعال

en: Every contribution that you make is high valuable, so if you consider this plugin a helpful tool we will use your donation to invest on support and developing time.
fa: هر گونه مشارکت شما بسیار ارزشمند است، پس چنانچه این افزونه را ارزشمند می دانید ما از حمایت های مالی شما جهت سرمایه گذاری در پشتیبانی و توسعه استفاده خواهیم کرد.

en: Feeling generous?
fa: احساس دست و دلبازی می کنید؟

en: From
fa: از

en: Generate
fa: ایجاد

en: HTMLify Links in HTML emails
fa: پیوند های HTMLify در ایمیل های HTML

en: HTMLify links in emails
fa: پیوند های HTMLify در ایمیل ها

en: If enabled, will send email messages with content-type = text/html instead of text/plain
fa: اگر فعال شود ما پیام ها را با content-type = text/html به جای text/plain ایمیل می کنیم.

en: If enabled, will wrap all links in messages with <code>&lt;a href=""&gt;&lt;/a&gt;</code> (only when HTML emails enabled).
fa: اگر فعال شود ما تمام پیوند ها را با <code>&lt;a href=""&gt;&lt;/a&gt;</code> احاطه می کنیم. ( فقط هنگام فعال بودن ایمیل HTML)

en: If you find a bug or an issue you can report it <a href="https://github.com/stcr/subscribe-to-comments-reloaded/issues" target="_blank">here</a>.
fa: اگر به ایراد یا مشکلی برخوردید می توانید آن را  <a href="https://github.com/stcr/subscribe-to-comments-reloaded/issues" target="_blank">اینجا</a> مطرح کنید.

en: If you have subscription data from Subscribe to Comments Reloaded < v2.0 that you want to import, you'll need to import that data manually, as only one import routine will ever run to prevent data loss.
fa: اگر داده های شما برای افزونه  Subscribe to Comments Reloaded < v2.0 می باشد و بخواهید داده ها را وارد کنید شما نیاز خواهید داشت به صورت دستی این کار را انجام دهید تا مانع از دست دادن داده ها شوید.

en: If you have subscription data from another plugin (such as Subscribe to Comments or Subscribe to Comments Reloaded < v2.0) that you want to import, you'll need to import that data manually, as only one import routine will ever run to prevent data loss.
fa: اگر داده های اشتراک شما برای افزونه دیگری  Subscribe to Comments یا Subscribe to Comments Reloaded < v2.0 می باشد و بخواهید داده ها را وارد کنید شما نیاز خواهید داشت به صورت دستی این کار را انجام دهید تا مانع از دست دادن داده ها شوید.

en: Important Notice
fa: نکته مهم

en: In order to cancel or suspend one or more notifications, select the corresponding checkbox(es) and click on the button at the end of the list.
fa: برای لغو یک یا چند پیام رسان خودکار، کادرهای مربوط را تیک بزنید یا غیرفعال کنید و دکمه ی پایین صفحه را کلیک نمایید.

en: In order to cancel or suspend one or more notifications, select the corresponding checkbox(es) and click on the button at the end of the list. You are currently subscribed to:
fa: برای لغو یک یا چند پیام رسان خودکار، کادرهای مربوط را تیک بزنید یا غیرفعال کنید و دکمه ی پایین صفحه را کلیک نمایید. شما هم اکنون در اینجاها مشترک هستید:

en: Inactive
fa: فعال

en: Introductory text for the authors' management page.
fa: متن معرفی برای صفحه ی مدیریت نویسندگان.

en: Introductory text for the users' management page.
fa: متن معرفی برای صفحه ی مدیریت کاربران.

en: Invert selection
fa: عدم انتخاب

en: Keep unchanged
fa: بدون تغییر رها کن

en: Label associated to the checkbox. Allowed tag: [subscribe_link]
fa: برچسبی که به کادر تیک زدنی اختصاص داده می شود. تگ های مجاز: [subscribe_link]

en: Label shown to authors (and administrators). Allowed tag: [manager_link]
fa: این برچسب به نویسندگان و مدیران نشان داده می شود. تگ های مجاز: [manager_link]

en: Label shown to those who are already subscribed to a post. Allowed tag: [manager_link]
fa: برچسبی که به افراد پیشاپیش مشترک شده در یک نوشته نشان داده می شود. تگ های مجاز: [manager_link]

en: Label shown to those who are already subscribed, but haven't clicked on the confirmation link yet. Allowed tag: [manager_link]
fa: این برچسب به افرادی نشان داده می شود که درخواست مشترک شدن کرده ولی هنوز لینک تایید را در ایمیل خود کلیک ننموده اند. تگ های مجاز: [manager_link]

en: Let admin subscribe
fa: به سرپرست اجازه ی مشترک شدن بده

en: Let the administrator subscribe to comments when logged in.
fa: وقتی سرپرست وارد سایت می گردد به او اجازه ی مشترک شدن در دیدگاه ها را بده.

en: Manage subscriptions
fa: مدیریت اشتراک ها

en: Manage your subscriptions on [blog_name]
fa: اشتراک های خود را در [blog_name] مدیریت کنید

en: Management Page
fa: صفحه‌ی مدیریت

en: Management URL
fa: پیوند به صفحه مدیریت

en: Management message
fa: پیام مدیریت

en: Management subject
fa: موضوع مدیریت

en: Mass Update Subscriptions
fa: به روزرسانی اشتراک ها به صورت انبوه

en: Messages
fa: پیام ها

en: Messages for your visitors
fa: پیغام برای بازدیدکنندگان شما

en: Name to use for the "from" field when sending a new notification to the user.
fa: نام فرستنده هنگام ارسال یادآور جدید به کاربران

en: Need help on how to use Subscribe to Comments Reloaded? Visit the official
fa: آیا برای استفاده از افزونه ی «اشتراک در دیدگاه‌ها نسخه ی جدید» نیاز به کمک دارید؟  سایت رسمی را ببینید.

en: New subscription to
fa: اشتراک جدید در

en: Next &raquo;
fa: بعدی &raquo;

en: No
fa: نه

en: No subscriptions match your search criteria.
fa: هیچ اشتراکی با معیار جستجوی شما انطباق ندارد.

en: None
fa: هیچ کدام

en: Notification message
fa: متن پیام یادآور

en: Notification subject
fa: موضوع پیام یادآور

en: Notifications
fa: آگاه سازی ها

en: Notify admin
fa: سرپرست را مطلع کن

en: Notify me of followup comments via e-mail. You can also <a href='[subscribe_link]'>subscribe</a> without commenting.
fa: مرا با ایمیل از دیدگاه های آتی این نوشته مطلع کن. همچنین می توانید بدون ارسال دیدگاه <a href='[subscribe_link]'>مشترک شوید.</a>

en: Notify the administrator when users subscribe without commenting.
fa: وقتی کاربران بدون دیدگاه گذاری مشترک می شوند سرپرست را مطلع کن.

en: Notify users when a new trackback or pingback is added to the discussion.
fa: کاربران را مطلع کن اگر یک بازآگاهی یا ارجاع مستقیم به دیدگاه ها اضافه شود.

en: One Click Unsubscribe
fa: لغو اشتراک با یک کلیک

en: Options
fa: تنظیمات

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Pending label
fa: برچسب حالت منتظر در صف

en: Please confirm your subscription to [post_title]
fa: لطفاً اشتراک خود در این نوشته را تایید کنید: [post_title]

en: Please remember: this operation cannot be undone. Are you sure you want to proceed?
fa: به خاطر داشته باشید این عملیات غیرقابل برگشت است. آیا مطمئنید می خواهید انجام شود؟

en: Please report any bug on the <a href="https://github.com/stcr/subscribe-to-comments-reloaded/issues/new?title=Bug%20Report:%20%3Cshort%20description%3E&labels=bug" target="_blank">GitHub</a> Page rather than on the WordPress Support page.
fa: لطفاً هر گونه ایرادی را در <a href="https://github.com/stcr/subscribe-to-comments-reloaded/issues/new?title=Bug%20Report:%20%3Cshort%20description%3E&labels=bug" target="_blank">GitHub</a> مطرح کنید تا صفحه پشتیبانی وردپرس.

en: Post (ID)
fa: نوشته (شناسه)

en: Post ID
fa: شناسه‌ی نوشته

en: Post:
fa: نوشته:

en: Process trackbacks
fa: بازآگاهی فرآیند

en: Replies
fa: پاسخ ها

en: Replies only
fa: فقط پاسخ ها

en: Replies to my comments
fa: فقط دریافت پاسخ دیدگاه های خودم

en: Replies to this comment
fa: پاسخ های به این دیدگاه

en: Reply To
fa: فقط پاسخ ها

en: Request link
fa: پیوند درخواست

en: Request submitted
fa: درخواست ارسال شد

en: Reverse the order by Date/Time
fa: ترتیب را بر اساس تاریخ و ساعت برعکس کن

en: Reverse the order by Post ID
fa: ترتیب را بر اساس شناسه ی نوشته ها برعکس کن

en: Rows:
fa: ردیف ها:

en: Save Changes
fa: ذخیره ی تغییرات

en: Search
fa: جستجو

en: Search query:
fa: عبارت مورد جستجو:

en: Search subscriptions
fa: جستجوی اشتراک ها

en: Select all
fa: انتخاب همه

en: Select the default option for the Checkbox. Be careful! Some users might like to be subscribed to all the post.
fa: انتخاب پیشفرض برای چک باکس را تعیین کنید. دقت داشته باشید که بازدیدکنندگان شاید مایل باشند مشترک تمام دیدگاه ها شوند.

en: Send
fa: ارسال

en: Send a copy of all Notifications to the administrator.
fa: یک کپی از تمام آگاه سازی ها برای مدیر سایت بفرست.

en: Send a notification email to confirm the subscription (to avoid addresses misuse).
fa: ارسال یک ایمیل آگاه سازی جهت تأیید مشترک ( به منظور جلوگیری از استفاده از آدرس ایمیل غیرمرتبط)

en: Send trackbacks
fa: ارسال بازآگاهی

en: Sender email address
fa: نشانی رایان‌نامه فرستنده

en: Sender name
fa: نام فرستنده

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Sorry, no subscriptions match your search criteria.
fa: متاسفانه هیچ اشتراکی با معیار شما انطباق نداشت.

en: Specify your custom HTML code to be added to the HEAD section of the page. Use <strong>single</strong> quotes for values.
fa: کدهای HTML سفارشی را که  می خواهید به بخش head در صفحه اضافه شود تعیین کنید. برای مقادیر پارامترها فقط از کوتیشن <strong>تکی </strong> استفاده نمایید.

en: StCR Notification
fa: آگاه سازی ها

en: StCR Unique Key
fa: شناسه منحصر بفرد StCR

en: Status
fa: وضعیت

en: Subject of the confirmation email. Allowed tag: [post_title]
fa: موضوع ایمیل تاییدیه. تگ های مجاز: [post_title]

en: Subject of the mail sent to those who request to access their management page. Allowed tag: [blog_name]
fa: موضوع ایمیل ارسالی به کسانی که درخواست دسترسی به صفحه مدیریتشان را دارند : [blog_name]

en: Subject of the notification email. Allowed tag: [post_title]
fa: موضوع ایمیل یادآور. توجه شود که تگ مربوط به نام نویسنده را نمی توان در موضوع ایمیل نوشت. تگ های مجاز: [post_title]

en: Subscribe authors
fa: اشتراک مؤلفان

en: Subscribe to the Beta testers
fa: به تست کنندگان نسخه بتا بپیوندید

en: Subscribe without commenting
fa: اشتراک بدون دیدگاه نویسی

en: Subscribed label
fa: برچسب حالت مشترک شده

en: Subscription
fa: اشتراک‌

en: Subscription added.
fa: اشتراک افزوده شد.

en: Subscription deleted.
fa: اشتراک حذف شد.

en: Subscription processed
fa: عملیات اشتراک انجام شد

en: Subscription processed (DCI)
fa: اشتراک پردازش شده (DCI)

en: Subscriptions
fa: اشتراک ‌ها

en: Subscriptions activated:
fa: این اشتراک ها فعال شده اند:

en: Subscriptions deleted:
fa: این اشتراک ها حذف شدند:

en: Subscriptions suspended:
fa: این اشتراک ها معلق گشتند:

en: Subscriptions updated.
fa: اشتراک ها به روزرسانی شد.

en: Subscriptions updated:
fa: این اشتراک ها به روزرسانی شدند:

en: Support
fa:  پشتیبانی

en: Support Subscribe to Comments Reloaded
fa: Subscribe to Comments Reloaded را پشتیبانی کنید

en: Suspend
fa: تعلیق

en: Suspended
fa: معلق

en: Tell other people if <strong>Subscribe to Comments Reloaded</strong> works for you and how good it is. <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/subscribe-to-comments-reloaded/">Rate it</a> on its Plugin Directory page.
fa: <strong>Subscribe to Comments Reloaded</strong> را به دیگران توصیه کنید اگر که برای شما خوب کار می کند. در صفحه افزونه نیز لطفأ به آن <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/subscribe-to-comments-reloaded/">رأی بدهید</a>.

en: Text shown to those who request to manage their subscriptions.
fa: متن نمایش داده شده به کسانی که درخواست مدیریت اشتراک های خود را دارند

en: Text shown to those who want to subscribe without commenting. Allowed tags: [post_title], [post_permalink]
fa: این متن به کسانی که می خواهند بدون دیدگاه نویسی مشترک گردند نشان داده می شود. تگ های مجاز: [post_title], [post_permalink]

en: Thank you for using our subscription service. In order to confirm your request, please check your email for the verification message and follow the instructions.
fa: ممنون که از سرویس اشتراک ما استفاده کردید. برای تایید درخواست خود لطفاً صندوق اینباکس یا اسپم ایمیلتان را ببینید و دستورالعمل پیام تاییدیه را دنبال نمایید.

en: Thank you for using our subscription service. Your request has been completed, and you should receive an email with the management link in a few minutes.
fa: ممنون که سرویس اشتراک ما را مورد استفاده قرار دادید. درخواست شما تکمیل شد و طی حداکثر چند دقیقه یک ایمیل حاوی پیوند صفحه ی مدیریت اشتراک ها دریافت می کنید.

en: Thank you for using our subscription service. Your request has been completed. You will receive a notification email every time a new comment to this article is approved and posted by the administrator.
fa: ممنون که از سرویس اشتراک ما استفاده کردید. درخواست شما تکمیل شد. هر گاه دیدگاهی راجع به این یادداشت توسط سرپرست تایید یا منتشر شود با ایمیل از آن مطلع می گردید.

en: Thank you note shown after the request here above has been processed. Allowed tags: [post_title], [post_permalink]
fa: پیام تشکر پس از تایید شدن درخواست مشروح در بالا! تگ های مجاز: [post_title], [post_permalink]

en: Thank you note shown after the subscription request has been processed (double check-in disabled). Allowed tags: [post_title], [post_permalink]
fa: پیام تشکر پس از این که درخواست اشتراک پردازش شد (در حالت غیرفعال بودن نیاز به تایید ایمیلی). برچسب های مجاز: [post_title], [post_permalink]

en: Thank you note shown after the subscription request has been processed (double check-in enabled). Allowed tags: [post_title], [post_permalink]
fa: پیام تشکر پس از این که درخواست اشتراک پردازش شد (در حالت فعال بودن نیاز به تایید ایمیلی). تگ های مجاز: [post_title], [post_permalink]

en: The default subscription type that should be selected when Advanced subscriptions are enable.
fa: نوع اشتراک پیشفرض در حالتی که اشتراک پیشرفته فعال شده است، باید انتخاب شود.

en: The permalink for your management page (something like <code>/manage-subscriptions</code> or <code>/?page_id=345</code>). This page <b>does not</b> actually exist in the system, but its link must follow your permalink structure.
fa: پیوند یکتا به صفحه ی مدیریت شما، (چیزی شبیه <code>/manage-subscriptions</code>  یا <code>/?page_id=345</code>). این صفحه واقعاً در سیستم شما وجود <b>ندارد</b> ولی باید از ساختار پیوندهای یکتای سایت تبعیت کند.

en: There is a new comment to [post_title]
fa: دیدگاه تازه در نوشته [post_title]

en: There was an error updating the following fields:
fa: یک خطا در به روزرسانی فیلدهای زیر رخ داد:

en: This Unique Key is not set, please click the following button to
fa: این شناسه منحصر بفرد تنظیم نشده است، برای این منظور لطفاً روی این دکمه کلیک کنید

en: This Unique Key will be use to send the notification to your subscribers with more security.
fa: این شناسه منحصر بفرد جهت ارسال آگاه سازی ها به مشترکین با امنیت بیشتر استفاده می شود.

en: This version includes many changes and fixes to improve your experience with the plugin, including One Click Unsubscribe, Rich Text Editor to create HTML email templates, Subscription Checkbox position, and more!
fa: این ویرایش شامل تغییرات و اصلاحات بیشماری از قبیل، لغو اشتراک با یک کلیک ، ویرایشگر متنی پیشرفته جهت ایجاد قالب های ایمیل HTML ، موقعیت چک باکس اشتراک، و موارد بیشتر است!

en: Title
fa: عنوان

en: Title of the page your visitors will use to manage their subscriptions.
fa: عنوان صفحه ای که بازدیدکنندگان شما برای مدیریت اشتراک های خود استفاده می نمایند.

en: To
fa: تا

en: To manage your subscriptions, please enter your email address here below. We will send you a message containing the link to access your personal management page.
fa: جهت مدیریت اشتراک هایتان لطفاً نشانی ایمیل خود را در زیر وارد کنید. سپس یک ایمیل برایتان می فرستیم که حاوی لینک دسترسی به صفحه ی شخصی مدیریت شما است.

en: Track all subscriptions
fa: تمام اشتراک ها را رهگیری کن

en: Update
fa: به روزرسانی

en: Update Subscription
fa: به روزرسانی اشتراک

en: Update subscriptions
fa: به روزرسانی اشتراک ها

en: User:
fa: کاربر:

en: Users
fa: کاربران

en: Virtual Management Page
fa: صفحه ی مدیریت مجازی

en: Vote and show your appreciation
fa: با رای دادن قدردانی کنید

en: Warning: it looks like the value you are using may be incompatible with your permalink structure
fa: هشدار: شاید مقداری که قرار داده اید با ساختار پیوندهای یکتای سایت همخوانی نداشته باشد.

en: Yes
fa: بله

en: You are subscribed to this post. <a href='[manager_link]'>Manage</a> your subscriptions.
fa: شما در این نوشته مشترک شده اید. <a href='[manager_link]'> تغییر اشتراک </a>

en: You can <a href='[manager_link]'>manage the subscriptions</a> of this post.
fa: شما می توانید در این یادداشت <a href='[manager_link]'>اشتراک ها را مدیریت کنید</a> .

en: You can either <a href="%s">view all the subscriptions</a> or find those where the
fa: می توانید یا <a href="%s">تمام اشتراک ها را ببینید</a> یا فقط مواردی را پیدا کنید که

en: You can follow the discussion on <strong>[post_title]</strong> without having to leave a comment. Cool, huh? Just enter your email address in the form here below and you're all set.
fa: می تونی بحث درباره <strong>[post_title]</strong> را بدون گذاشتن هیچ دیدگاهی دنبال کنی. خوشت اومد، هان؟! فقط آدرس ایمیلتو در کادر زیر بنویس و تمام!

en: Your settings have been successfully updated.
fa: تنظیمات شما با موفقیت به روز شد.

en: Your subscription to this post needs to be confirmed. <a href='[manager_link]'>Manage your subscriptions</a>.
fa: اشتراک شما در این پست منتظر تایید است.  <a href='[manager_link]'> اشتراک خود را مدیریت کنید </a>

en: contains
fa: محتوی

en: days
fa: روز

en: does not contain
fa: غیرمحتوی

en: email
fa: ایمیل

en: email address
fa: نشانی رایان‌نامه فرستنده

en: ends with
fa: پایان می یابد با

en: equals
fa: مساوی است با

en: of
fa: از

en: optional
fa: دلبخواهی

en: optional - new email address
fa: نشانی رایان‌نامه فرستنده

en: post ID
fa: شناسه ی نوشته

en: results per page:
fa: نتایج در هر صفحه

en: starts with
fa: شروع می شود با

en: status
fa: وضعیت

en: support forum
fa: تالار گفتگوی پشتیبانی
